ESN Rijeka: otvorene prijave za nove članove

10.12.2019. / vijesti / studenti

Erasmus Studentska Mreža Rijeka pokrenula je regrutacije te je u potrazi za novim članovima. Prijave su otvorene 2. prosinca 2019. objavljivanjem eventa i prijavnice na službenoj Facebook stranici ESN-a Rijeka, a trajat će do 12. prosinca 2019. godine. Za vrijeme otvorenih prijava trajat će regrutacijska kampanja na Facebook stranici, tijekom koje će se predstavljati članovi Lokalnog Odbora, Koordinatori te svi aktivni članovi udruge.

Detaljnije informacije o aktivnostima udruge i prednostima sudjelovanja u njezinom radu možete pronaći na poveznici. Pozivamo sve zainteresirane studente da iskoriste ovu priliku – biti dijelom ovakve organizacije otvara značajne mogućnosti ne samo za obogaćivanje životopisa, već i za osobni razvoj kroz jačanje tolerancije, uključivosti, multikulturalnosti i internacionalnosti.

Prijaviti se možete putem gore navedene prijavnice.

Sretno!