ESN Rijeka traži tebe!

10.12.2019. / vijesti / međ. suradnja

Riječki ogranak volonterske organizacije Erasmus Student Network (ESN) u potrazi je za novim članovima. Erasmus Student Network, najveća studentska volonterska organizacija, ove je godine proslavila svoj 30. rođendan. S više od 13 000 članova (34 000 uključujući tzv. buddies), kroz 529 lokalnih sekcija raspoređenih u 41 državi, svakodnevno pomaže više od 350 000 studenata na razmjeni. Vodeći se principom „Students helping students“, radi na promicanju programa studentske mobilnosti i međukulturalne razmjene.
ESN Hrvatska, kao dio ESN mreže, ima svoje ogranke u sedam hrvatskih gradova – Zagrebu, Osijeku, Zadru, Splitu, Dubrovniku, Požegi i Rijeci, koja je u ponedjeljak, 2. prosinca 2019.,
otvorila prijavnicu za članstvo.

Više o aktivnostima ESN-a

Moguće je prijaviti se putem prijavnice do 12. prosinca 2019. godine.
Detaljnije informacije o ESN-u Rijeka pronađite na mrežnoj ili Facebook stranici, a za sva pitanja i nedoumice, kontaktirajte ih na esn.rijeka@gmail.com. Također, možete posjetiti Instagram profil te YouTube kanal udruge.