Europska komisija odabrala Sveučilište u Rijeci za pomoć pri razvijanju EWP alata i pružanju podrške u okviru Erasmus programa

07.07.2023. / vijesti / međ. suradnja

Sveučilište u Rijeci još jednom izabrano je za primjer dobre prakse u provedbi Erasmus programa.

Naime, Europska komisija izabrala je upravo našu djelatnicu Patriziju Pelčić te Centar za međunarodnu mobilnost Sveučilišta kao primjer dobre prakse u korištenju Erasmus Without Paper alata, prije svega sustava Erasmus Dashboard putem kojeg Sveučilište obnavlja svojih 750 međuinstitucijskih Erasmus sporazuma s partnerskim ustanovama.

Patrizia Pelčić u svojstvu EWP Championa pomagat će Europskoj komisiji u daljnjem razvijanju EWP alata te će svojim iskustvom i savjetima pružati podršku u radu ostalim europskim sveučilištima koje sudjeluju u Erasmus programu.

Ovim putem bismo zahvalili svim Erasmus koordinatorima na UNIRI sastavnicama na izvrsnoj suradnji s Centrom za međunarodnu mobilnost jer je njihova suradnja značajno doprinijela ovim rezultatima.

Detaljnije