Galerija SKC: izložba 9 muza

20.03.2024. / vijesti / umjetnost i kultura

Lara Šebelja razgovarala je sa studenticama i studentima Sveučilišta u Rijeci kako bi istražila što ih motivira i koje ih stvari pokreću. Motivacijske procese tijekom studiranja potom je obradila na umjetnički način koji je rezultirao s 9 muza studentske svakodnevice otisnutih u tehnici grafike. Osim navedenih radova na izložbi će se predstaviti i dokumentirani proces izrade visokog tiska za dodatnu popularizaciju grafičkih postupaka.

Otvorenje izložbe Lare Šebelje održat će se u petak, 22. 3. 2024. u 19 sati u Galeriji SKC (Kružna 6), a izložbu će biti moguće posjetiti do 30. ožujka u radno vrijeme galerije (17-20).

Izložba je dio projekta koji se provodi uz financijsku potporu Sveučilišta u Rijeci – Studentskog kulturnog centra.

Program Studentskog kulturnog centra Sveučilišta u Rijeci možete pratiti na službenim stranicama:

WEB: skc.uniri.hr

FB: skc.rijeka