Impulse festival 2024 – post festum

22.05.2024. / vijesti / umjetnost i kultura

Po 11. put od 22. do 28. travnja 2024. glazba je bila svugdje!
Sukus ovogodišnjeg izdanja Impulse festivala nastavak je kvalitetne i aktualne klupske ponude upakirane u poseban doživljaj koji je u svome višednevnom trajanju na mnogobrojnim lokacijama pružio publici svih uzrasta svojevrsni presjek kad je riječ o alternativnoj urbanoj kulturi.

Drugim riječima:
U 7 dana publika je mogla izabrati
21 segment programa u ukupnom trajanju od
61 sat održane na
14 lokacija gdje je svoje nastupe predstavilo
106 gostiju uz podršku preko
2000 posjetitelja

Programsku shemu dogovarali i pregovarali, pisali i brisali te promovirali: Željko Pendić, Jana Ažić, Stjepan Gillich, Marin Jurčić, Kristina Barišić, Anja Matić, Claudia Bošković, Irena Hojsak, Lucija Brajković, Tina Sirotić, Katerina Zulijani, Ines Drašković, Marcel de Privitellio, Ronald Rajković i Toni Šarić.
Usklađivanje tonova i rasvjete, a i slike omogućili: Miran Milić, Marko Španjol, Sebastijan Tomažin, Davor Popdankovski, Romano Perić i Mirko Trkulja.
Foto i video dokumentaciju potpisuju: Josip Počuča, Klara Dujmović, Vigo Mavrović, Plastikpop, Gea Rajić, Tanja Kanazir, Filip Kovačević, Gaia Komšo, Karlo Mrvoš, Marko Mrvoš, Sandro Matešin, dok su izložbu čuvali: Dominik Višnjić, Katarina Erak, Katarina Bošnjak i Ana Ptičar.
Da sve navedeno prođe lakše, zabavnije i ugodnije pobrinuli su se: Sven Mišković, Nino Popović, Zoran Milošević, Viktor Brusić, Petra Prosenica, Roberta Milinović, Eva Vrgoč, Stella Vitaljić, Lucija Stipanović, Maja Brašnić, Lucija Ćurković, Emina Buljubašić, Jana Golub, Kristina Knežević, Tara Glavan, Mihovil Burić, Mario Lombarović, Maja Maržić, Marija Konfic, Filipa Ivanda, Laura Mijić, Lucija Maržić, Ena Lucija Sitarević, Mihovil Burić, Jana Telebar, Manuel Rafaelić, Luka Orbanić i Sonir Srdoč.

FB Album fotografija

Impulse Festival 2024. zajednički organiziraju Distune promotion i Studentski kulturni centar Sveučilišta u Rijeci. Ovogodišnje izdanje djelomično je financijski podržano od Ministarstva kulture i medija, Grad Rijeka, HDS-ZAMP, Zaklada Kultura nova.