Informativni dan: Obzor Europa, klaster 5 – Klima, energija i mobilnost

26.10.2021. / vijesti / eu projekti

Agencija za mobilnost i programe EU će 9. studenoga 2021. godine s početkom u 10.00 sati održati virtualni Nacionalni informativni dan za Klaster 5 – Klima, energija i mobilnost programa Obzor Europa.

Na informativnom danu predstavit će se radni program za Klaster 5, predstojeće teme i natječaji iz radnoga programa 2021. – 2022., nacionalni sustav podrške i mjere za jačanje nacionalnog sudjelovanja u programima EU, usluge koje pruža ured nacionalnih kontakt osoba za Obzor Europa u Agenciji za mobilnost i programe EU, iskustva prijavitelja iz prethodnih natječaja te iskustva evaluatora iz prijašnjeg programa Obzor 2020.

Sudjelovanje je besplatno, a prijave su otvorene do 8. studenoga 2021. godine do kraja dana.

Preliminarni program dostupan je na poveznici, a više informacija o samom događaju možete pronaći na stranicama programa Obzor Europa.

Na poveznici pratite raspored najavljenih informativnih dana programa Obzor Europa.