Interreg Slovenija-Hrvatska: Najava Otvorenog poziva za dostavu projektnih prijava za male projekte

13.10.2023. / vijesti / eu projekti

U okviru Interreg programa Slovenija-Hrvatska za razdoblje 2021. – 2027. godine u Službenom listu Republike Slovenije i na mrežnoj stranici programa, 17. studenoga 2023. godine, objavit će se “Otvoreni poziv za dostavu projektnih prijava za male projekte“.

Predviđene aktivnosti obuhvaćene pozivom odnosit će se na:

• prekogranične aktivnosti podizanja svijesti (npr. o zdravom životu, solidarnosti, potpori unutar zajednice, odgovornosti za klimu i okoliš i sl.);
  • prekogranične aktivnosti učenja “od građana do građana” (npr. obrazovni programi za djecu i starije, prekogranično učenje o kulturnoj i nacionalnoj baštini i sl.);
  • zajednička prekogranična događanja koja imaju za cilj povećanje povezanosti (npr. kulturna događanja, sportska događanja, ljetni kampovi, rekreacija u prirodi i sl.).

Rok za podnošenje prijava je 31. siječnja 2024. godine.

Više informacija o najavi predmetnoga poziva dostupno je na poveznici.