Javne rasprave o prijedlozima 3 pravilnika

21.06.2023. / vijesti / studenti

Na temelju Odluka Senata s 83. sjednice od 20. lipnja 2023. godine otvorene su javne rasprave o: Prijedlogu Pravilnika o studijima i studiranju na Sveučilištu u Rijeci, Prijedlogu Pravilnika o studiranju studenata kategoriziranih sportaša i studenata sportaša na Sveučilištu u Rijeci te Prijedlogu Pravilnika o međunarodnoj razmjeni studenata, nastavnog i nenastavnog osoblja u okviru Erasmus programa.

Prijedlog Pravilnika o studijima i studiranju na Sveučilištu u Rijeci

Prijedlog Pravilnika o studiranju studenata kategoriziranih sportaša i studenata sportaša na Sveučilištu u Rijeci

Prijedlog Pravilnika o međunarodnoj razmjeni studenata, nastavnog i nenastavnog osoblja u okviru Erasmus programa

Javne rasprave otvorene su zaključno do 10. srpnja 2023. godine na sljedećoj poveznici.