Oblikujte svoj vlastiti obrazovni put s YUFE-om!

07.02.2024. / vijesti / studenti

Deset mladih europskih sveučilišta, uključujući Sveučilište u Rijeci, udružilo se u YUFE savez, kako bi vam omogućili obrazovni put ispunjen jedinstvenim iskustvima, novim poznanstvima, kulturama, novima znanjima i vještinama!

Prijavite se u YUFE Student Journey i birajte između preko 600 aktivnosti i programa koja nude sveučilišta u savezu, kao što su:

• akademski kolegiji i minori*
  • učenje jezika
  • treninzi
  • društveno angažirane aktivnosti
  • stručne prakse i
  • još mnogo toga!

Sami istražite YUFE katalog edukacija i aktivnosti i sami odaberite želite li sudjelovati online ili fizički.

*Upis minora podrazumijeva fizičku mobilnost, a Sveučilište u Rijeci za sudjelovanje u minorima na jednom od YUFE sveučilišta garantira Erasmus stipendiju!

Nove prijave u YUFE Student Journey trajat će od 2. travnja do 24. svibnja 2024.

Ako želite doznati više, sudjelujte na Online Open Daysima!

YUFE vam omogućuje da istražite i proširite svoje područje interesa, povežete se sa studentima, regijama, poslovnim sektorom i lokalnim zajednicama diljem Europe. Kako bismo vam predstavili naš rad, ponudu i mogućnosti YUFE-a za studente i dali vam smjernice o načinu uključivanja u YUFE priču, pozivamo vas na YUFE Online Open Days!

Pridružite nam se u terminu koji vam najviše odgovara, uz prethodnu registraciju na odgovarajućoj poveznici:

21. veljače 2024. 11:00 – 13:00 CET

21. ožujka 2024. 11:00 – 13:00 CET