Medijska radionica za znanstvenike

14.06.2019. / vijesti / sveučilište i društvo

Sveučilište u Rijeci poziva Vas na edukaciju Medijska radionica za znanstvenike. Edukacija će biti održana u četvrtak 27. lipnja 2019. godine u prostoru Akvarija na Kampusu Sveučilišta u Rijeci (Ul. Radmile Matejčić 5) s početkom u 9:00 sati Radionica je namijenjena znanstvenicima Sveučilišta u Rijeci koji žele unaprijediti komunikaciju prema medijima, dobiti bolji uvid u funkcioniranje domaćih i stranih medija, te kroz niz praktičnih savjeta poboljšati način predstavljanja znanstvenog rada široj javnosti, a izvodi je dugogodišnja novinarka i psihologinja Vedrana Simičević, uz gostujuće predavanje poznatog znanstvenog novinara i biologa Miće Tatalovića.  U nastavku možete pronći program i poziv na radionicu.
Poziv