Međunarodna znanstvena konferencija 4Healthy Academic Society

06.06.2023. / vijesti / znanstvenici

Fakultet zdravstvenih studija Sveučilišta u Rijeci zajedno s Hrvatskim akademskim sportskim savezom, Sveučilištem u Zagrebu i Hrvatskom ligom za hipertenziju organizira međunarodnu znanstvenu konferenciju 4Healthy Academic Society s ciljem razvoja platforme koja okuplja znanstvenike i istraživače različitih znanstvenih područja koja su komplementarna sa sportom, tjelesnim vježbanjem i zdravljem. T

Jedan je od ciljeva i promocija Tjelesne i zdravstvene kulture te podizanje svijesti o utjecaju sporta i tjelesnog vježbanja na akademsku zajednicu i na šire društveno okruženje razvijajući svijest o uravnoteženom, zdravom i kvalitetnom stilu života čime se pridonosi zdravom i prosperitetnom društvu.

Konferencija će se održati 8. lipnja 2023. u Poreču te pozivamo sve zainteresirane da sudjeluju u njezinu radu.

Više informacija dostupno je na poveznici.