Mjesec hrvatske knjige u Sveučilišnoj

04.10.2019. / vijesti / studenti

U sklopu Mjeseca hrvatske knjige 2019. Sveučilišna knjižnica Rijeka organizira već tradicionalan ”Tjedan brucoša u SVKRI” i ”Tjedan vraćanja knjiga bez plaćanja zakasnine”.

U ”Tjednu brucoš” koji će se održati od 14. do 18. listopada 2019. brucoši će moći saznati sve što ih zanima o Knjižnici, prostoru i uslugama, a tijekom cijelog tjedna od 14 do 15 sati održavat će se ”Ture za brucoše” – orijentacijski obilasci Knjižnice pod vodstvom diplomirane knjižničarke.

U navedenom tjednu za brucoše je pripremljen i Happy hour svakoga dana od 15 do 17 sati u kojem ih očekuje povoljnija godišnja članarina po cijeni od 25 kuna.

U tjednu od 21. do 25. listopada korisnici će moći vratiti posuđene knjige bez plaćanja zakasnine. Knjige će se moći vratiti na pult posudbe ili u knjigomat s desne strane ulaza u zgradu.

Vidimo se u Mjesecu hrvatske knjige!