Mobility Season – Erasmus

23.06.2020. / vijesti / međ. suradnja

Sveučilište u Rijeci je 18. svibnja 2020. godine raspisalo drugi krug Erasmus natječaja za mobilnost studenata. Članovi ESN-a Rijeka pokrenuli su „Mobility Season“ kampanju kako bi potaknuli studente Sveučilišta u Rijeci da se odvaže prijaviti na Erasmus+ studentsku razmjenu ili stručnu praksu.

Kampanja je službeno započela 15. lipnja 2020. godine, na službenoj Facebook i Instagram stranici ESN-a Rijeka, a trajat će do rujna (natječaj je otvoren do 21. rujna 2020. godine). Za to će se vrijeme objavljivati savjeti naših prošlih i sadašnjih volontera koji su imali priliku studirati na nekim od partnerskih Sveučilišta u Španjolskoj, Portugalu, Poljskoj, Francuskoj, Austriji, Finskoj, Švedskoj, Italiji, Češkoj, Latviji, Belgiji, Turskoj i Sloveniji.

Detaljnije informacije