Nacionalni informativni dan – Obzor Europa, klaster 2

11.11.2021. / vijesti / eu projekti

Agencija za mobilnost i programe EU dana  25. studenoga 2021. godine održat će Nacionalni informativni dan za područje Kultura, kreativnost i uključivo društvo, Klaster – 2 programa Obzor Europa.

Na informativnom danu bit će predstavljen novi radni program 2021. – 2022. za područje Klastera 2, njegove teme i natječaji. Uz to, predstaviti će se primjer uspješnog Obzor 2020. projekta kao i rad hrvatske predstavnice u programskom odboru Obzor Europa za područje Kultura, kreativnost i uključivo društvo te pravne i financijske novosti Programa.

Preliminarni program informativnog dana možete pogledati ovdje, a registracije za događaj otvorene su do 24. studenoga do kraja dana.

Na poveznici pratite raspored najavljenih nacionalnih informativnih dana programa Obzor Europa.