Nagrada za transfer znanja

12.08.2020. / vijesti / ostalo

Zaklada Sveučilišta u Rijeci u suradnji s tvrtkama partnerima Alarm Automatika d. o. o. i Geotech d. o. o. u sklopu programa Riječka ideja, smjer Poticaj, raspisala je natječaj za Nagradu za transfer znanja.

Cilj i svrha Nagrade su prepoznavanje i nagrađivanje primjera dobre prakse – uspješnih transfera znanja sa Sveučilišta u Rijeci u gospodarsku i širu zajednicu. Natječajem se dodjeljuje jedna nagrada u kategorijama: poslovna suradnja (Consultancy), inovacijski projekti (Contract Research) i razvoj tehnoloških rješenja (Technology Transfer). Predlagatelji kandidata za Nagradu mogu biti voditelj tima, sastavnica Sveučilišta u Rijeci i gospodarski subjekti (pravne osobe).

Nagrada uključuje povelju i financijski iznos u visini od 10.000,00 kuna brutto. Rok za prijavu na natječaj je 30. rujna 2020. godine.

U slučaju dodatnih pitanja obratite se na zaklada@uniri.hr.

NATJEČAJNA DOKUMENTACIJA

Natječaj za dodjelu Nagrade za transfer znanja

Uvjeti i upute za prijavu

Obrazac za prijavu