Nagrade natjecanja ”Realizator”

15.12.2023. / vijesti / transfer znanja

U AULI MAGNI Rektorata Sveučilišta u Rijeci, u srijedu13. prosinca 2023. održano je svečano proglašenje pobjednika studentskog case study natjecanja Realizator 2023. Proglašenje pobjednika započelo je uvodnim riječima prorektora za strateške projekte Sveučilišta u Rijeci prof. dr. sc. Saše Zelenike, ravnateljice Zaklade Sveučilišta u Rijeci prof. dr. sc. Bojane Ćulum i Nevena Tamaruta, direktora za razvoj poslovanja STEPRI – znanstveno-tehnologijskog parka Sveučilišta u Rijeci.

Slijedili su govori predstavnika poslovnih partnera: Renata Stankovića, stručnog suradnika za izradu i praćenje projekata Grada Kastva; Marine Stanojević Večerine, projektne menadžerice za strateške inicijative iz Jadran – galenskog laboratorija d. d.; Josipa Sindičića, voditelja općih poslova Marine Punat d. o .o. te Jelene Petković, voditeljice marketinga i posebnih projekata iz poduzeća Vectrino d. o. o. Nakon govora dodijeljene su nagrade i to u iznosima: nagrada za treće mjesto 200 eura, za drugo mjesto 300 eura te za prvo 500 eura.

Popis nagrađenih možete pogledati OVDJE.

Više o ”Realizatoru” možete saznati OVDJE.