Nagrade za znanstvenu izvrsnost u projektnim aktivnostima

13.04.2023. / vijesti / natječaji

Sveučilište u Rijeci nagradilo je 15 najboljih višegodišnjih znanstveno-istraživačkih projekata koje provode iskusni znanstvenici na Sveučilištu u Rijeci. Odluka o nagradama zasniva se na rezultatima neovisne vanjske evaluacije provedene na temelju Natječaja za dodjelu sredstava potpore znanstvenim istraživanjima na Sveučilištu u Rijeci za 2018. godinu – projekti iskusnih znanstvenika i umjetnika (UNIRI PROJEKTI).

Nagrade su dodijeljene za svako od pet znanstvenih područja: prirodne znanosti, tehničke znanosti, biomedicinske i biotehničke znanosti, društvene znanosti i humanističke znanosti. Voditelje najbolje ocijenjenih projekata Sveučilište u Rijeci predložilo je za priznanje na nacionalnoj razini.

Popis dobitnika i iznosi nagrada za znanstvenu izvrsnost najbolje ocijenjenih UNIRI projekata po područjima znanosti naveden je u Odluci o nagradama za znanstvenu izvrsnost u projektnim aktivnostima.