Najava informativne radionice Hrvatske zaklade za znanost: Istraživački projekti (IP-2024-05)

19.04.2024. / vijesti / CPP

U ponedjeljak, 29. travnja, s početkom u 10 sati u prostorijama Filozofskog fakulteta (Sveučilišna avenija 4, Rijeka) u dvorani F-106 održat će se Informativna radionica Hrvatske zaklade za znanost (HRZZ). Na informativnoj radionici upravitelj HRZZ-a prof. dr. sc. Ozren Polašek predstavit će otvoreni natječaj Istraživački projekti IP-2024-05 te će biti dostupan za upite i pojašnjenja vezana uz prijavu na ovaj natječaj.

U drugom dijelu informativne radionice voditeljica Odjela za praćenje provedbe projekata HRZZ-a dr. sc. Dejana Carić predstavit će sustav praćenja provedbe projekata s naglaskom na izmjene koje će se dogoditi u praćenju projekata koji će se ugovoriti putem natječaja IP-2024-05.

Više informacija nalazi se u programu Informativnog dana.

Ljubazno molimo sve zainteresirane da se za sudjelovanje na informativnoj radionici registriraju putem poveznice.