Najava informativnog dana za Istraživačke projekte HRZZ-a

02.04.2024. / vijesti / CPP

Centar za potporu pripremi kompetitivnih znanstvenih projekata (CPP) organizira Informativni dan Hrvatske zaklade za znanost za Istraživačke projekte (rok: IP-2024-05). Informativni dan održat će se 9. travnja 2024. od 11:15 do 13 sati na Građevinskom fakultetu Sveučilišta u Rijeci u dvorani G-003.

Djelatnice CPP-a predstavit će natječaj i uvjete prijave, dok će predstavnici HRZZ-a iznijeti detalje procesa vrednovanja, kao i obrade prijava na natječaj. Na kraju će biti predstavljena dva dobivena Istraživačka projekta. Voditelji dobivenih projekata opisat će svoja iskustva u prijavi i provedbi IP projekata. Nakon izlaganja planirano je vrijeme za raspravu te pitanja i odgovore.

Sudjelovanje na informativnom danu je besplatno, potrebno je samo prijaviti se putem sljedeće poveznice.

Programu informativnog dana možete pristupiti ovdje.