Natječaj RI za RI – POTICAJ

06.07.2020. / vijesti / studenti

Zaklada Sveučilišta u Rijeci dana 2. srpnja 2020. raspisala je natječaj za dodjelu nagrade Riječko iskustvo za riječku izvrsnost – smjer POTICAJ s glavnim ciljem prepoznavanja i nagrađivanja riječkih studenata s izvrsnim postignućima u obrazovnom procesu, ali i drugim oblicima javnog djelovanja.

Prijave i prateća dokumentacija dostavljaju se putem e-maila zaklada@uniri.hr i zemaljskom poštom (Trg braće Mažuranića 10, 51000 Rijeka). Natječaj je otvoren do 30. rujna 2020. odnosno do utroška sredstava o čemu će biti dostupna vijest na mrežnim stranicama Zaklade.

Na sljedećim poveznicama dostupna je natječajna dokumentacija – Tekst natječaja, uvjeti i upute za prijavu i prijavni obrazac. U slučaju nejasnoća i upita, slobodno se obratite putem e-maila na zaklada@uniri.hr