Natječaj za (su)financiranje popravka i održavanja istraživačke opreme na Sveučilištu u Rijeci

30.10.2023. / vijesti / znanstvenici

Sveučilište u Rijeci je raspisalo Natječaj za (su)financiranje popravka i održavanja istraživačke opreme. Ovim se Natječajem iznos od 55.000,00 € namjenski usmjerava za (su)financiranje troškova:

• popravka istraživačke opreme, te

• održavanja istraživačke opreme.

Svrha Natječaja je unaprijediti funkcionalnost istraživačke opreme na Sveučilištu u Rijeci i njegovim sastavnicama s ciljem njezinog kontinuiranog i nesmetanog korištenja u znanstvenim istraživanjima kao i u suradnji s vanjskim dionicima putem projekata transfera znanja. Financiranje navedenih troškova odobrit će se u iznosu od najviše 4.000,00 € po prijavi.

Period (su)financiranja po ovom Natječaju obuhvaća razdoblje od jedne godine te se odnosi na (su)financiranje troškova popravka ili održavanja istraživačke opreme provedenih između 1. srpnja2023. godine i 30. lipnja 2024. godine.

Prijave na Natječaj podnose se putem obrasca dostupnog na mrežnoj stranici:

Više informacija možete pročitat u samom Natječaju.