Nova platforma za rezultate Obzor projekata

15.10.2020. / vijesti / eu projekti

Dostupna je ažurirana verzija središnje platforme za rezultate Obzor projekata (Horizon Results Platform).

Platforma za rezultate Obzor projekata je:

• Besplatna – možete promovirati ključne iskoristive rezultate (Key Exploitable Results) svojih projekata
  • Jednostavna za uporabu – nalazi se na Funding & Tenders Portalu za gdje upravljate svim ostalim aspektima projekta
  • Izvrstan matchmaking alat – možete koristiti platformu kako bi privukli svoju ciljanu publiku
  • Njome upravljate vi – možete objaviti i ažurirati ključne iskoristive rezultate kad god postanu dostupni
  • Doseže do mnogobrojne publike – istraživači, investitori, znanstvenici, poduzetnici, stručnjaci za financiranje, stručnjaci za intelektualno vlasništvo i drugi dionici redovito posjećuju platformu
  • Pokreće usluge i mogućnosti bez ikakvih troškova – ovisno o prirodi i potrebama vaših rezultata, putem platforme možete dobivati informacije o relevantnim natječajima u najavi, događajima s investitorima, mogućnostima za diseminaciju i drugim relevantnim novostima.

Upute o korištenju Obzor platforme za rezultate možete pronaći na sljedećoj poveznici, a sva eventualna pitanja možete dostaviti na e-mail adresu EC-HORIZON-RESULTS-PLATFORM@ec.europa.eu, timu platforme za rezultate Obzor projekata, službe za upravljanje zajedničkim podacima Glavne uprave za istraživanje i inovacije Europske komisije.