Novi YUFE programi u svibnju i lipnju

26.05.2021. / vijesti / yufe

YUFE programi nude mogućnosti za usavršavanje i osposobljavanje za članove svih sveučilišta YUFE saveza, a namijenjeni su različitim skupinama: istraživačima, doktorandima, nastavnom i nenastavnom osoblju.

Treninzi se mogu sastojati od nastavnih aktivnosti (za akademsko osoblje) ili aktivnosti obuke kao što su tzv. job shadowing, tečajevi profesionalnog razvoja i posebni treninzi za stjecanje vještina i razvoj kompetencija za sve skupine osoblja.

YUFE tijekom tijekom cijele 2021. godine planira nuditi nove programe za usavršavanje za nastavno i administrativno osoblje, a tijekom svibnja i lipnja programe će provoditi Sveučilište u Antwerpenu, Državno sveučilište na Cipru, Sveučilište istočne Finske i Sveučilište Tor Vergata u Rimu.

Popis svih novih programa nalazi se ovdje.