Obavijest o testiranju brzim antigenskim testovima (BAT)

14.11.2021. / vijesti / koronavirus

Nastavni zavod za javno zdravstvo Primorsko-goranske županije u suradnji sa Sveučilištem u Rijeci osigurali su punkt za testiranje brzim antigenskim testovima (BAT) na Kampusu Sveučilišta u Rijeci na lokaciji Akvarij (prizemlje, adresa Radmile Matejčić 3).

Testiranje brzim antigenskim testovima (BAT) dužnosnika, državnih službenika i namještenika, službenika i namještenika u javnim službama, službenika i namještenika u JL(R)S te zaposlenika trgovačkih društava i ustanova čiji su osnivači  RH i JL(R) odvijat će se na Kampusu u Akvariju (prizemlje) u ponedjeljak 15. 11. 2021. i srijedu 17. 11. 2021. od 8.00 do 18.00 sati.

Napominjemo da se Testiranje brzim antigenskim testovima (BAT) dužnosnika, državnih službenika i namještenika, službenika i namještenika u javnim službama, službenika i namještenika u JL(R)S te zaposlenika trgovačkih društava i ustanova čiji su osnivači  RH i JL(R) može obavljati na području PGŽ na sljedećim lokacijama u ponedjeljak, 15.11.2021. i srijedu, 17.11.2021. u sljedećim vremenskim razdobljima PREUZMI DOKUMENT.