Obavijest o studentskim izborima

20.08.2020. / vijesti / studenti
STUDENTSKI IZBORI ZA IZBOR STUDENTSKIH PREDSTAVNIKA U STUDENTSKI ZBOR SVEUČILIŠTA U RIJECI I STUDENTSKE ZBOROVE SASTAVNICA SVEUČILIŠTA U RIJECI 2020

I.

Sukladno prijedlogu Skupštine SZSUR-a i Izbornog povjerenstva Sveučilišta kao dan glasovanja za studentske izbore određuje se kako slijedi:

1. Prvi krug glasovanja – 21. rujna 2020. godine od 08:00 do 20:00 sati
  2. Drugi krug glasovanja – 23. rujna 2020. godine od 08:00 do 20:00 sati

II.

Studentski izbori bit će održani neposrednim glasovanjem putem online Informacijskog sustava za elektroničko glasovanje na www.izbori.sz.uniri.hr sukladno uputama Izbornog povjerenstva Sveučilišta.

Za prijavu u online Informacijski sustav za elektroničko glasovanje potrebno je posjedovati valjani AAI@EduHr elektronički identitet. Provjeru osobnih podataka povezanih s AAI@EduHr elektroničkim identitetom možete izvršiti na https://moj.aaiedu.hr/

Pravilnik o izborima preuzmite ovdje.

Odluka o izmjenama i dopunama Pravilnika, ovdje i ovdje.

Odluka Skupštine SZSUR o prethodnoj suglasnosti i prijedlogu imenovanja Rektorici, ovdje.

Odluka Rektorice o raspisivanju izbora i održavanju glasovanja, ovdje.

Odluka Rektorice o određivanju novog datuma i načina glasovanja, ovdje.

Obrasci:
Obrazac 1 – prijava promatrača