Objavljen nacrt radnog programa INTERREG Središnja Europa 2021. – 2027.

12.05.2021. / vijesti / eu projekti

Objavljen je nacrt novog radnog programa INTERREG Središnja Europa 2021. – 2027. Nacrt je temeljen na detaljnim analizama dionika te uzima u obzir više od 1000 relevantnih partnera i stručnjaka za okoliš.
Prvi poziv na dostavu projektnih prijedloga očekuje se u drugoj polovici ove godine, nakon službenog prihvaćanja programa od strane država članica Unije i Europske komisije.
Krajem lipnja planirana je objava osnovnih informacija nadolazećeg poziva za sve one koji žele započeti s pripremom projektnih prijedloga prije jeseni. Nacrt radnog programa pruža strateški okvir za sve buduće pozive te u ovoj fazi usmjerava potencijalne prijavitelje u razvoju relevantnih projektnih ideja i prije pokretanja prvog poziva. Planira se pokrenuti nova digitalna platforma za usklađivanje te podnošenje i pregledavanje projektnih ideja.

Sve novosti o programu te nadolazećim pozivima možete pratiti na službenoj stranici programa INTERREG Središnja Europa.