Obzor Europa info dani – ERA & Widening

06.07.2021. / vijesti / eu projekti

U tijeku su informativni dani povodom pokretanja prvih natječaja u programu Obzor Europa za razdoblje od 2021. do 2027. godine, a namijenjeni su istraživačima i znanstvenicima, visokim učilištima, znanstvenim institutima, organizacijama iz privatnog sektora te drugim društveno-ekonomskim akterima koji su zainteresirani za prijavu projekata u sklopu programa Obzor Europa.

Skrećemo pozornost na dio programa Widening participation and strengthening the European Research Area i natječaje za jačanje istraživačko-inovacijskih kapaciteta i potencijala sastavnica sveučilišta za sudjelovanje u HE projektima.
Informativni dan se održava 9. srpnja 2021. godine, a radni program za natječaje 2021.-2022. nalazi se na poveznici.

Više informacija o događaju možete saznati u ranije objavljenoj vijesti.