Odluka o dodjeli Nagrada Zaklade Sveučilišta u Rijeci

31.12.2021. / vijesti / djelatnici

Upravni odbor Zaklade Sveučilišta u Rijeci, a na prijedlog stručnog povjerenstva, na svojoj 95. online sjednici donio je Odluku o dodjeli Nagrada Zaklade Sveučilišta u Rijeci za kalendarsku godinu 2020.

Nagrada Zaklade Sveučilišta u Rijeci svake se godine dodjeljuje najzaslužnijim mladim i iskusnim znanstvenicima i umjetnicima koji su svojim iznimnim doprinosom u znanstveno-istraživačkom i umjetničkom radu, odnosno javnim i sveukupnim djelovanjem pridonijeli razvoju znanosti i umjetnosti na Sveučilištu u Rijeci, te akademskoj i široj zajednici.

Za kalendarsku godinu 2020. Zaklada ukupno dodjeljuje šest nagrada, tri nagrade mladim znanstvenicima, dvije nagrade znanstvenicima te nagrada za životno djelo. Odluku u cijelosti, kao i obrazloženje odluke, možete pročitati OVDJE.

Dodatne informacije o svečanoj dodjeli Nagrade objavit ćemo u skorijem roku.

Zaklada Sveučilišta upućuje iskrene čestitke svim nagrađenima i zahvaljuje prijaviteljima!