Održan EIT Manufacturing Innovation Meetup

28.04.2021. / vijesti / eu projekti

Dana 27. travnja 2021. održan je online događaj “EIT Manufacturing Innovation Meetup – pametna tvornica i industrija 4.0 u cirkularnoj ekonomiji” u organizaciji EIT Manufacturing Huba za Hrvatsku – Centra za istraživanje, razvoj i transfer tehnologije Sveučilišta u Zagrebu u suradnji s Fakultetom strojarstva i brodogradnje Sveučilišta u Zagrebu.
To je bio prvi u seriji događaja o inovacijama u proizvodnoj industriji.

Sudionici događaja imali su se prilike upoznati s prilikama koje poduzetnicima nudi EIT Manufacturing inovacijska zajednica, ali i s konceptima industrije 4.0 kroz primjere u praksi kao i primjerima primjene umjetne inteligencije u proizvodnji.
Nakon predavanja uslijedila je panel rasprava na kojoj su sudionici mogli postavljati pitanja i saznati detaljnije o navedenim temama.

Snimku događaja možete pogledati na poveznici.