Održan webinar: Revizija Erasmus+ programa sredinom provedbenog razdoblja – prvi rezultati EUA ankete

29.06.2023. / vijesti / eu projekti

Europska sveučilišna asocijacija (eng. European University Association – EUA) održala je 28. lipnja 2023. godine webinar na temu: Revizija Erasmus+ programa sredinom provedbenog razdoblja – prvi rezultati EUA ankete (Erasmus+ mid-term review: the first results from EUA’s survey).

Na webinaru su predstavljeni prvi rezultati ankete o perspektivama i iskustvu s Erasmus+ programom u kojoj je sudjelovalo više od petsto europskih sveučilišta te su dio EUA-inog doprinosa procesu javne rasprave Europske komisije s ciljem revizije Erasmus+ programa sredinom provedbenog razdoblja. Raspravljeno je upravljanje programom, odgovori na prioritete te komentari na program i partnerske zemlje, kao i već poznati izazovi programa.

Snimku webinara možete pogledati na poveznici, a materijale s webinara ovdje.

Izvor: Portal Europske sveučilišne asocijacije