Održana mentorska radionica

11.12.2019. / vijesti / doktorska škola

Na Filozofskom fakultetu u Rijeci, 10. prosinca 2019. godine, održana je prva mentorska radionica pod nazivom „NOVI IZAZOVI MENTORIRANJA DOKTORSKIH STUDENATA“ u sklopu ciklusa „Mentori i studenti“ u organizaciji Doktorske škole Sveučilišta u Rijeci, Filozofskog fakulteta i Pravnog fakulteta u Rijeci. Na mentorskoj radionici predavanje su održale predavačice prof. dr. sc. Mladenka Tkalčić (Filozofski fakultet u Rijeci), izv. prof. dr. sc. Ivana Kunda i dr. sc. Dejana Golenko (Pravni fakultet u Rijeci). Na radionici je naglasak stavljen na problematiku i izazove mentoriranja doktorskih studenata.

Skup je pozdravila predstojnica Doktorske škole, izv. prof. dr. sc. Sandra Kraljević Pavelić koja je istaknula neke od aktivnosti koje su poduzete u proteklom jednogodišnjem razdoblju.

Radionici je prisustvovao veliki broj mentora i studenata poslijediplomskih sveučilišnih (doktorskih) studija Sveučilišta u Rijeci.

U privitku se nalazi program radionice.

Prezentacije s radionice