Održana podjela certifikata

20.02.2020. / vijesti / djelatnici

Nakon sjednice Odbora za kvalitetu Sveučilišta u Rijeci  20. veljače 2020.  predsjednica Odbora prof. dr. sc. Sanja Smojver Ažić podijelila je certifikate polaznicima programa ”Nastavničke kompetencije u visokom školstvu: osiguranje kvalitete u visokom obrazovanju”.

Ovime je zaključen program proveden u sklopu Centra za obrazovanje nastavnika pri Filozofskom fakultetu Sveučilišta u Rijeci, a koji je pohađalo 24 djelatnika, među kojima su bili nastavnici, suradnici i djelatnici stručnih službi Sveučilišta u Rijeci.

Cilj je ovog programa bio aktivno uključiti polaznike u problematiku osiguravanja i unaprjeđivanja kvalitete visokoškolskih institucija, informirati polaznike o postojećim standardima i kriterijima kvalitete temeljnih djelatnosti u visokoškolskim institucijama i njihovoj ulozi u razvoju institucijske kulture kvalitete te doprinosu različitih dionika.