Održana radionica “Znanost i komunikacija”

17.05.2022. / vijesti / doktorska škola

Radionica „Znanost i komunikacija“ prva je radionica u nizu aktivnosti Doktorske škole Sveučilišta u Rijeci.

Radionica je organizirana pod okriljem Doktorske škole Sveučilišta u Rijeci i Centra za napredne Jugoistočne studije Europe u znanstveno-edukacijskom centru Sveučilišta u Rijeci, Palači Moise na otoku Cresu od 13. do 14. svibnja 2022. godine. Na radionici sudjelovali su eminentni predavači iz područja komunikacijsko – prezentacijskih vještina, organizacijske psihologije te vrhunski znanstvenici.

Neke od tema radionice:

Značajke znanosti, prof. dr. sc. Matko Marušić,

Odgovorna znanost, prof. dr. sc. Ana Marušić dr. med,

Komunikacijsko prezentacijske vještine i DISC metoda i praktična upotreba u interpersonalnoj komunikaciji, izv. prof. dr. sc. Nikša Sviličić

Upravljanje znanstvenom karijerom – komunikacija pojedinca i organizacije, prof. dr. sc. Zoran Sušanj.

Radionica je koncipirana na način da se prvi dan prikazao teorijski sadržaj u aspektu komuniciranja a drugi dan na interaktivan način se uključilo sudionike u temu. U radionici su bili uključeni doktorandi s svih sastavnica Sveučilišta u Rijeci te svojom zajedničkom sinergijom i pro aktivnošću doprinijeli uspješnoj održanoj radionici.