Otvoren Natječaj ”UNIRI projekti mladih znanstvenika 2023.”

18.09.2023. / vijesti / natječaji

Rektorica Sveučilišta u Rijeci prof. dr. sc. Snježana Prijić Samaržija raspisuje Natječaj za dodjelu potpora projektnim aktivnostima mladih znanstvenika na Sveučilištu u Rijeci u akademskoj godini 2023./2024. – ”UNIRI projekti mladih znanstvenika 2023.” Tekst Natječaja možete preuzeti OVDJE. Na Natječaj se, kao voditelji projekata, mogu prijaviti znanstvenici zaposleni na Sveučilištu u Rijeci odnosno njegovim sastavnicama koji su stekli doktorat znanosti najviše 4 godine prije roka za prijavu na Natječaj ili su nakon toga datuma zaposleni na Sveučilištu u Rijeci kao znanstvenici povratnici. Razmotrit će se i prijave znanstvenika koji su doktorat znanosti stekli ranije, odnosno ranije se zaposlili kao znanstvenici povratnici ako odgovarajućom dokumentacijom dokažu da su u vremenu od 4 godine nakon stjecanja doktorata znanosti, odnosno zaposlenja kao znanstvenici povratnici imali mirovanje radnog odnosa, odnosno mirovanje znanstveno-istraživačke aktivnosti zbog nastupa okolnosti kao što je primjerice odsutnost zbog korištenja rodiljnih ili roditeljskih prava. Financiranje pojedinog projekta odobrit će se u iznosu do najviše 5.000,00 €. Ukupni iznos sredstava namjenski usmjerenih na poticanje razvoja znanstveno-istraživačkog rada, produktivnosti, osobnog razvoja te osamostaljivanja mladih znanstvenika na Sveučilištu u Rijeci je 175.000,00 €.

Prijave na Natječaj podnose se putem predviđenog mjesta na Share Point Portalu Sveučilišta

Prijave na Natječaj mogu se podnijeti od ponedjeljka, 18. rujna do petka, 27. listopada 2023.

Sustav za podnošenje prijava zatvara se u 24.00 sata posljednjeg dana roka za prijavu.

Sva pitanja u vezi Natječaja prijavitelji mogu uputiti Centru za znanost i umjetnost Sveučilišta u Rijeci na adresu elektroničke pošte: projektiUNIRI@uniri.hr.

Potrebni dokumenti: