Otvorene su prijave za sudjelovanje u novom modelu doktorskog obrazovanja

26.04.2024. / vijesti / diosi

S ponosom Vas obavještavamo da Sveučilište u Rijeci kreće s provedbom tzv. YUFE DIOSI modela doktorskog obrazovanja. Radi se o inovativnom programu koji nudi iskustvo interdisciplinarnog i međunarodnog obrazovanja s još šest europskih sveučilišta unutar YUFE alijanse.

Provedba programa započinje u svibnju 2024. godine, a planirane aktivnosti namijenjene doktorandima i doktorandicama svih sastavnica provodit će se do studenog 2025. godine.

Koje prilike možete ostvariti sudjelovanjem u novom modelu doktorskog obrazovanja?

Kroz  YUFE DIOSI model moći ćete:

• Sudjelovati na raznolikim događajima osmišljenima s ciljem osnaživanja, umrežavanja i povezivanja doktoranada i doktorandica u cijeloj YUFE alijansi;
  • istražiti profesionalne mogućnosti te teme održivosti, etike, integriteta, uključivosti i pravičnosti u istraživanju kroz internacionalne online edukativne programe;
  • Unaprijediti svoja znanja i vještine iz područja otvorene znanosti, poduzetništva i upravljanja karijerom kroz edukativne programe koji će se održavati na UNIRI;
  • Koristiti usluge individualnog karijernog savjetovanja u Uredu za karijere SSC-a.

Sudjelovanjem u navedenim aktivnostima moći ćete ostvariti do 5 ECTS bodova (sukladno odluci vašeg matičnog Fakulteta).

Kako se uključiti?

Ispunite kratak obrazac za prijavu do 30. travnja 2024. godine (OVDJE).

Prvo online događanje na YUFE razini, poznato kao YUFE „Meet&Greet“, održat će se 07. svibnja 2024. godine od 13:30 do 16:00 sati. O svim detaljnijim informacijama vezanim uz sudjelovanje bit ćete obaviješteni nakon ispunjavanja prijavnog obrasca.

Prijavite se i iskoristite jedinstvenu priliku umrežavanja i razvoja kompetencija u međunarodnom okruženju!