PhD Career Café u Akvariju

10.12.2021. / vijesti / doktorska škola

Doktorska škola, Ured za karijere Sveučilišnog savjetovališnog centra i Studentski zbor Sveučilišta u Rijeci organiziraju tribinu PhD Career Café namijenjenu razmjeni iskustava te upoznavanju studenata poslijediplomskih sveučilišnih doktorskih studija svih sastavnica riječkog Sveučilišta s različitim mogućnostima vezanim uz razvoj karijere u akademskom i neakademskom okruženju.

Alumni Sveučilišta u Rijeci u opuštenoj će atmosferi predstaviti studentima vlastita očekivanja, iskustva i izazove s kojima su se susreli tijekom i nakon doktorskih studija koje su pohađali u RH ili inozemstvu.

Tribina će biti održana u utorak, 21. prosinca 2021. s početkom u 19 sati, u Café-baru Akvarij Studentskog centra Rijeka, na Kampusu sveučilišta u Rijeci, a moderirat će ju predstojnik Doktorske škole prof. dr. sc. Igor Prpić i koordinator Ureda za karijere prof. dr. sc. Zoran Sušanj.

Broj sudionika je ograničen, a prijaviti se možete najkasnije do nedjelje. 19. prosinca 2021. putem poveznice.

POSTER