Posjet delegacije Sveučilišta u Beogradu

10.05.2022. / vijesti / međ. suradnja

Prorektorica za digitalizaciju i razvoj Sveučilišta u Rijeci prof. dr. sc. Senka Maćešić i dekan Građevinskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci izv. prof. dr. sc. Mladen Bulić ugostili su prorektora za nastavu Sveučilišta u Beogradu prof. dr. sc. Dejana Filipovića, dekana Geografskog fakulteta Univerziteta u Beogradu prof. dr. sc. Velimira Šećerova te ranijeg dekana istog Fakulteta prof. dr. sc. Bogdana Lukića.

Tročlana delegacija u Rijeci boravi radi sudjelovanja na Festivalu znanosti (prof. Šećerov održao je predavanje na temu “Razvoj grada Beograda na obalama reka u 21. veku – planiranje i implementacija”), stoga je ovo bila prilika i za razgovor o budućoj suradnji Građevinskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci i Geografskog fakulteta Univerziteta u Beogradu.