Posjet SHEFCE partnerima iz Brisela

11.03.2022. / vijesti / SHEFCE

Vrije Universiteit Brussel (VUB) ili Slobodno sveučilište u Briselu u prijevodu, je sveučilište sa zavidnom razinom angažmana u svojoj lokalnoj zajednici. Osim što surađuju sa širokom lepezom vanjskih dionika, zaista se trude odgovarati na prave potrebe zajednice.

U razdoblju do 9. do 11. ožujka 2022. partneri na projektu Steering Higher Education for Community Engagement – SHEFCE (Upravljanje visokim obrazovanjem za angažman u zajednici) posjetili su kolege s VUB-a, također jednog od partnera na projektu.

Izvještaj o provedbi TEFCE alata bio je temelj našeg posjeta Briselu, kroz koji smo mogli dobiti detaljnije informacije o specifičnom kontekstu unutar kojeg se Sveučilište nalazi, ali i bolje razumjeti primjere dobre prakse kroz diskusije uživo. Isto tako, samorefleksija kroz koju je VUB prošao rezultat je provedbe TEFCE alata kojima su kolege mogle kritično identificirati izazove i daljnje potencijale za razvoj.