Potani dio YUFE studentskog putovanja

26.10.2023. / vijesti / yufe

Želiš studirati u međunarodnom okruženju i steći dodatno iskustvo? Iskorist priliku, prijavi se i pridruži se YUFE studentskom putovanju. YUFE ti daje priliku da istovremeno studiraš na 10 europskih sveučilišta gdje svoje studiranje možeš kombinirati s tečajevima jezika i stručnog usavršavanja ili sudjelovati u mogućnostima građanskog angažmana, poput volontiranja u zajednici. Biti dio YUFE studentskog putovanja omogućuje ti da svoj kurikulum personaliziraš prema svojim željama za učenjem novih vještina. Na tebi je da odlučiš koje i koliko mogućnosti ćeš koristiti, a sve što odabereš YUFE će potvrditi i nagraditi vaš angažman.

Zainteresiran/a si za YUFE, ali još uvijek ne znaš točno što očekivati? Ne brini – održat će se još jedan YUFE otvoreni dan na kojem možeš saznati sve detalje o YUFE prilikama.

Online Open Day – 30 October 11:00-13:00cet