Poziv na dostavu prijava za YUFE Challege Teams

28.11.2023. / vijesti / inovacije

U okviru YUFE mreže europskih sveučilišta, otvoren je novi poziv za dostavu izazova za tzv. YUFE Challenge timove.

Imate ideju, izazov ili problem – društvene, tehnološke ili znanstvene prirode – koji biste ponudili na rješavanje međunarodnim i interdisciplinarnim timovima studenata iz zemalja članica YUFE mreže?

Pozivamo vas da ga prijavite Centru za inovacijske inicijative Sveučilišta u Rijeci, dostavom popunjenog obrasca na adresu e-pošte inovacije@uniri.hr, najkasnije do 8. siječnja 2024. godine.

Izazovi akademskih institucija YUFE mreže evaluirat će se do sredine siječnja 2024. Odabrani izazovi provodit će se od veljače, u ukupnom trajanju od tri mjeseca, tijekom kojih će studenti uz stručno vodstvo te uz sudjelovanje predlagatelja izazova, raditi na osmišljavanju rješenja zadanih izazova.

Više detalja o YUFE Challenge timovima i drugim aktivnostima poduzetništva i inovacija dostupno je na stranicama YUFE mreže.
Kontakt za dodatna pitanja: inovacije@uniri.hr