Poziv na mentorsku radionicu

21.11.2019. / vijesti / doktorska škola

Doktorska škola Sveučilišta u Rijeci u suorganizaciji s Pravnim i Filozofskim fakultetom u Rijeci u sklopu ciklusa „Mentori i studenti“, poziva vas na radionicu pod nazivom „Novi izazovi mentoriranja doktorskih studenata“ u kojoj će se naši iskusni mentori i stručnjaci osvrnuti na problematiku i izazove mentoriranja studenata.

Radionica će se održati u utorak 10. prosinca 2019. godine u 9.00 sati u predavaonici F 006 na Filozofskom fakultetu. Program radionice možete pronaći u nastavku.

Polaznicima radionice Doktorska škola Sveučilišta u Rijeci izdati će potvrdu o prisustvovanju.

PROGRAM

Molimo Vas da svoju namjeru dolaska potvrdite putem prijavnog obrasca do 6. prosinca 2019.
Za sve dodatne upite i informacije kontaktirajte nas putem e-adrese: doktorska@uniri.hr .