Poziv na predavanje: Intelektualno vlasništvo na sveučilištima

12.04.2023. / vijesti / inovacije

STEPRI znanstveno-tehnologijski park Sveučilišta u Rijeci organizira predavanje pod nazivom “Intelektualno vlasništvo na sveučilištima” koje će biti održano uživo, u srijedu19. travnja 2023. s početkom u 11:30 sati u njihovim prostorijama na Kampusu na Trsatu (Ulica Radmile Matejčić 10).

Seminar je namijenjen znanstvenicima, studentima i svim ostalim osobama koje rade na sveučilištima, a žele saznati više o ovoj temi.

Cilj seminara je osvijestiti važnost intelektualnog vlasništva u akademskoj zajednici te pružiti uvid u dobru praksu na sveučilištima. Kroz predavanje i primjere iz prakse, sudionici će imati priliku naučiti kako zaštiti svoje intelektualno vlasništvo, ali i kako koristiti intelektualno vlasništvo drugih, uzimajući pritom u obzir propise koje treba poštivati.

Rok za prijavu je 18. travnja 2023. do 12 sati. Broj mjesta je ograničen!

Više o seminaru i prijavnicu možete naći na mrežnim stranicama STEP RI-ja.