Poziv na predavanje o decentraliziranim digitalnim identitetima

08.05.2023. / vijesti / transfer znanja

STEPRI znanstveno-tehnologijski park Sveučilišta u Rijeci organizira predavanje pod nazivom “Kako unaprijediti svoje poslovanje korištenjem decentraliziranog digitalnog identiteta” koje će biti održano uživo, u utorak, 16. svibnja 2023. s početkom u 11:00 sati u njihovim prostorijama na Kampusu na Trsatu (Ulica Radmile Matejčić 10).

Predavanje će obraditi temu tehnologija na kojima se temelji decentralizirani digitalni identitet, kao i predstaviti primjere upotrebe, a održava se u okviru EU projekta Blue-connect, financiranog iz Okvirnog programa Europske unije za istraživanje i inovacije – Obzor Europa, u kojemu sudjeluje i Sveučilište u Rijeci.

Rok za prijavu je 15. svibnja 2023. do 12 sati, a broj mjesta je ograničen.

Više informacija i prijavnicu za sudjelovanje možete naći na mrežnim stranicama STEP RI-ja.