Poziv YUFE Sveučilišta za postdoktorande

19.05.2022. / vijesti / yufe

Istraži naše ponude!

YUFE Sveučilišta pozivaju sve zainteresirane i motivirane postdoktorande da se prijave na Marie -Sklodowska Curie Natječaj 2022 (MSCA 2022) te da odaberu neko od YUFE Sveučilišta kao domaćina za svoju prijavu.

5 YUFE Sveučilišta (Sveučilište Antwerp, Sveučilište u Bremenu, Sveučilište Nicolaus Copernicus Torun, Sveučilište u Cipru te Sveučilište u Rijeci) nudi „domaćinske ponude“ u različitim područjima i disciplinama, a svim zainteresiranim postdoktorandima nudi se rad u mladoj, dinamičnoj i inkluzivnoj istraživačkoj okolini.

MSCA postdoktorske stipendije su individualne potpore koje izvrsnim istraživačima nude mogućnost  da kroz međunarodnu mobilnost unaprijede svoje vještine.

Sve istraživačke grupe stoje na raspolaganju zainteresiranim postdoktorandima, a popis YUFE ponuda možete pronaći na sljedećoj poveznici.