24.02.2023. / vijesti / diversity

Vijeće za rodnu ravnopravnost Sveučilišta u Rijeci raspisalo je Poziv za dodjelu nagrada i priznanja za razvoj i promicanje rodne ravnopravnosti Sveučilišta u Rijeci za kalendarsku godinu 2022.

Poseban naglasak Poziva stavljen je na radove, inicijative i djelovanja kojima se promiče i/ili doprinosi poboljšanju rodne ravnopravnosti na Sveučilištu, sukladno kriterijima iz Pravilnika o dodjeli nagrada za razvoj i promicanje rodne ravnopravnosti Sveučilišta u Rijeci kojeg je donio Senat Sveučilišta u Rijeci 24. siječnja 2023. (poveznica).

Tekst poziva preuzmite OVDJE:, a pozivnu dokumentaciju u rubrici Nagrade i priznanja za razvoj i promicanje rodne ravnopravnosti na https://uniri.hr/o-sveucilistu/razlicitost-i-ukljucivost/.

Prijedlog za nagradu i priznanje i prateća dokumentacija dostavljaju se putem e-sustava prijave (poveznica) kojem se pristupa uniri korisničkim podatcima, a rok za podnošenje prijedloga je 26. ožujka 2023. godine.

U slučaju nejasnoća i upita obratite se e-poštom na vrr@uniri.hr.