Poziv za dostavu projekata

04.11.2020. / vijesti / sveučilište i društvo

Udruženje frankofonih sveučilišta (AUF) – Odsjek za srednju i istočnu Europu te Odjel za partnerstva AUF-a objavljuju poziv za dostavu projekata pod nazivom „Dispositif de soutien au développement de l’entrepreneuriat social à l’université” (Podrška razvoju projekata socijalnog poduzetništva na sveučilištu). Na poziv se mogu javiti svi članovi AUF-a u srednjoj i istočnoj Europi, a cilj je steći i pružiti nova znanja i podršku u stvaranju održivih projekata.

Svrha ovog poziva jest identificirati i pratiti sveučilišta koja su voljna sudjelovati u postizanju ciljeva održivog razvoja i socijalnog poduzetništva.

Detaljne informacije mogu se naći na službenoj stranici AUF-a, a prijavni obrasci mogu se naći na sljedećoj poveznici. Prijave trebaju biti napisane isključivo na francuskom jeziku.

Prijave se zaprimaju do 30. studenog 2020. do ponoći (CET), a razmatrat će se samo potpune prijave.