Poziv za sudjelovanje u online anketi

07.02.2022. / vijesti / znanstvenici

Drage istraživačice i istraživači,

pozivamo vas da sudjelujete u online anketi o tome kako istraživači iz različitih područja znanosti percipiraju otvorenu znanost i institucijsku potporu. Vaši će nam odgovori i prijedlozi pomoći da uvedemo promjene na našoj instituciji (u smislu obuke i poticaja) za bolju podršku Otvorenoj znanosti.

Ovo istraživanje financirano je bespovratnim sredstvima kroz projekt HORIZON 2020 YUFERING koji je dio aktivnosti YUFE mreže europskih sveučilišta, mreže u kojoj je i naše Sveučilište. Anketa je na engleskom jeziku, za ispunjavanje je potrebno 10-15 minuta, a svi su odgovori anonimni.

Anketu mogu ispuniti sve osobe čiji rad uključuje i element istraživanja (npr. doktorandi, poslijedoktorandi, predavači/profesori).

Za pristup anketi kliknite poveznicu u nastavku: https://essex.eu.qualtrics.com/jfe/form/SV_1FcIXfxQdlgSgZw.

Zahvaljujemo na izdvojenom vremenu!