Predavanje Canzonette fiumane

23.11.2020. / vijesti / sveučilište i društvo

Sveučilišna knjižnica Rijeka poziva zainteresirane na posljednje predavanje iz četverogodišnjeg ciklusa predavanja Colloquia Fluminensia – Razgovori s baštinom, pod nazivom Canzonette fiumane, koje će održati izv. prof. dr. sc. Diana Grgurić s Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci.

Predavanje će biti održano u srijedu, 25. studenoga 2020. s početkom u 18 sati u dvorani izložbe Glagoljica, Dolac 1.

Od početka projekta 2017. godine održano je 19 predavanja o riječkim temama za cjelokupnu zainteresiranu javnost, a projekt je bio usmjeren jačanju svijesti o kulturnom identitetu Rijeke i njegovu značaju u promicanju zajedničkih nacionalnih i europskih vrijednosti.

NAPOMENA: Broj sjedećih mjesta ograničen je zbog trenutne epidemiološke situacije pa je potrebna prethodna najava dolaska na e-adresu: glagoljica@svkri.hr.

U prostoru Knjižnice obvezno je pridržavati se propisanih epidemioloških mjera.