Predstavljanje inovacijskih klastera i hubova

10.10.2022. / vijesti / inovacije

Sveučilište u Rijeci u suradnji s Javnom ustanovom “Regionalna razvojna agencija Primorsko-goranske županije – PROGODA” organizira konferenciju „Predstavljanje inovacijskih klastera i hubova u kontekstu razvoja regionalnog inovacijskog ekosustava“ koja će se održati u petak 14. listopada 2022. s početkom u 10:00 sati na Građevinskom fakultetu Sveučilišta u Rijeci (Radmile Matejčić 3, Kampus).

U okviru programa bit će predstavljeni sljedeći inovacijski hubovi i klasteri inovacijskog ekosustava Sjevernog Jadrana koji su snažno povezani s aktivnostima našega Sveučilišta:

EDIH Adria, CEKOM – Smart Ri, Health Innovation Hub, Maritime Center of Excellence, Inno2MARE Excellence Hub i Turistički inovacijski klaster.

Cjelokupni program konferencije nalazi se u privitku.

Prijave za sudjelovanje primaju se putem e-maila: nikolina.pomenic@prigoda.hr.