Preporuke za izvedbu nastave u vezi s nepovoljnim razvojem epidemiološke situacije uzorokovane pandemijojm izazvanom koronavirusom covid-19

21.10.2020. / vijesti / o sveučilištu

Sveučilište u Rijeci svjesno je svoje obveze osiguranja nastavnog procesa najviše kvalitete kao i zaštite studenta i djelatnika od potencijalne zaraze korona virusom COVID-19. U tom cilju, Senat je u srpnju 2020. donio odluku o Modelu izvedbe nastave u ak. god. 2020./2021., temeljem kojeg su doneseni izvedbeni planovi i temeljem kojih se nastava izvodi. Međutim, nastavno na nepovoljne trendove razvoja epidemiološke situacije i povećani broj zaraženih studenta i djelatnika te studenta i djelatnika kojima je propisana samoizolacija, donosimo preporuke za izvedbu nastave na Sveučilištu u Rijeci.
Preporuke preuzmite OVDJE